Освіта для внутрішньо переміщених осіб

Освіта для ВПОАктуальні питанняКорисні посиланняБезкоштовні відео-уроки
Tab content


Онлайн-уроки з української мови


Усі матеріали для навчання є в постійному доступі на ютьюб каналі “Фонд відкрита політика”, де ви можете знову й знову їх вивчати, щоб запам’ятати найскладніші для вас моменти та розібратися детальніше з другої, третьої, якої завгодно спроби.


Відеоуроки з української мови, літератури та інше


Уроки для дистанційного навчання для 1-11 класів з різних загальноосвітніх предметів.


«Є-Мова»: українська мова для початківців і не лише


Ресурс «Є-мова» позиціює себе як єдину комплексну онлайн платформу, яка також має навчальні офлайн-курси у 25 містах України. Це добре відомі “Безкоштовні курси української мови”, що залучають до навчання найкращих філологів країни та мають напрацьовані дієві методи викладання української російськомовним. Онлайн-платформа також передусім орієнтована саме на українців, що розмовляють російською мовою. Для початку навчання потрібно зареєструватися і пройти тестування, що визначає рівень володіння українською. Відповідно до встановленого рівня учасник курсу отримує навчальні матеріали: відео, тексти, практичні заняття. Опісля проходження курсу можна отримати офіційний сертифікат із зазначенням рівня.


Експрес-уроки української від Олександра Авраменка


Олександр Авраменко – не лише викладач Київського університету ім. Бориса Грінченка та автор підручників з української мови, а й, мабуть, найвідоміший учитель української мови в нашій країні. Усе це завдяки коротким і цікавим «експрес-урокам української», які він регулярно проводить у межах  «Сніданку з 1+1».  Олександр із задоволенням відповідає на непрості запитання глядачів, допомагає розібратися з нюансами слововжитку, боротися з русизмами у мові, запам’ятовувати наголоси та нові прислів’я і приказки, підбирати правильні закінчення та ще багато-багато іншого. Уроки від Авраменка схожі на вишукані десерти для справжніх гурманів української. І назбиралося таких «смаколиків» вже близько трьох сотень.


Українська за 27 уроків від Prometheus


Курс розрахований на широке коло слухачів, які послуговуються на роботі чи вдома російською мовою, проте хочуть удосконалити рівень побутового українського мовлення. Такий онлайновий формат вивчення української мови зручний для українців Донецької та Луганської областей, АР Крим. Також навчання стане у нагоді для вступників до вишів України, які прагнуть покращити навички розмовної української мови.


Онлайн-курси з української мови та літератури


Онлайн-курси «На Урок» — це новітній та ефективний засіб для вивчення української мови. Наші викладачі знають, як зробити простим та зрозумілим вивчення норм правопису та граматики. Долучайтеся до навчання, відвідуйте уроки онлайн та виконуйте цікаві вправи разом з викладачкою, щоб почати писати та говорити українською без помилок!