Куди звернутися за допомогою у випадку домашнього насильства в період карантину?

Денні центри

Денні центри, створені за підтримки UNFPA Україна, перейшли у формат надання консультаційних послуг клієнтам за телефоном. Постраждалі особи можуть скористатися послугами денного центру у таких містах: Харків, Слов’янськ, Одеса, Херсон, Рубіжне.

Якщо клієнт/-ка захоче прийти і отримати очне консультування – йому/їй не відмовлять. Але все ж радимо надавати перевагу консультації за телефоном, зважаючи на загальний карантин. Контакти та графік роботи у таблиці нижче.


Також у Києві продовжує роботу денний центр «Право на здоров’я» в режимі онлайн та офлайн. Якщо ви потребуєте соціально-психологічної допомоги, страждаєте від насильства або опинились в складній життєвій ситуації ми пропонуємо декілька варіантів отримання допомоги.

  • м. Київ, вул. Довженка, 2, каб. 11, станція метро Шулявська (з 23.03.2020 Пн-Пт з 10:00 до 18:00);
  • онлайн (скайп: Liudmyla Sabadash (з усіх питань); скайп: Артем Герасименко (з юридичних питань);
  • за телефоном (093) 743 78 33; Пн-Пт з 10.00 до 18.00.


Притулки

Притулки, створені за підтримки UNFPA Україна, працюють у звичайному режимі: надають послуги клієнткам, які перебувають у притулках, та приймають нових. Окрім притулку у м. Маріуполі (після виходу з притулку клієнтів, які там перебували, місцевими органами прийнято рішення закрити притулок на карантин і не брати нових клієнтів).

Рекомендуємо постраждалим особам звертатися за послугами притулку у таких містах: Кривий Ріг, Бердянськ, Харків, Слов’янськ, Одеса, Херсон, а також до Вінницького обласного (смт Вороновиця) та Харківського обласного (смт Краснопавлівка).

Механізм направлення до притулку залишився незмінним, разом з тим, зважаючи на загальний карантин, звертається увага на медичні довідки та висновки лікаря про відсутність симптомів ГРЗ. Із клієнтками, які перебувають у притулку, фахівці проводять роботу очно.