#СуспільствоБезНасильства – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

#СуспільствоБезНасильства

#СуспільствоБезНасильства

25 листопада в Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцеї розпочалася  акція “16 днів проти насильства”. Акція була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році.

Щороку з 25 листопада по 10 грудня більше, ніж у 150 країнах світу проходить Міжнародна акція «16 днів проти насильства».
Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

«Світ без насильства! Який він насправді?
Сильний, щасливий, живущий по правді.
Де кожен всміхається сонцю, де кожного любить людина,
Де теплі слова скрізь лунають, де мова звинить солов’їна»

Метою проведення акції “16 днів проти насильства” є привернення уваги учнівської молоді до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в молодіжному середовищі, в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

В рамках акції «16 днів проти насильства» проведена загальноліцейна лінійка під гаслом: «Єднаймося проти насильства!», а також акція «Наші долоні проти насильства».

Мета акції – збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити в учнівському середовищі простір, вільний від насильства.

Пам’ятайте: відповідаючи на насильство насильством, навіть у найменшому його прояві, ми продовжуємо коло зла та жорстокості! Саме тому, необхідно усвідомити важливість формування конструктивних моделей спілкування та поведінки, змінити мислення на позитивне, заради створення соціального простору, вільного від насильства.