11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), заснований Єврокомісією у 2004 році, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу.

Сьогодні Інтернет відіграє важливу роль в житті сучасної людини. Глобальна мережа Інтернет – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей та молоді, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

Цей день відзначався під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх користувачів.

День безпечного Інтернету – це запрошення для всіх до поважливого он-лайн спілкування задля забезпечення безпечного використання молоддю Інтернету.

В закладі освіти до Дня безпечного Інтернету проведені наступні заходи:  заняття з елементами тренінгу «Як користуватися Інтернетом безпечно»  для учнів І-ІІ курсу; заняття з елементами тренінгу для класних керівників, майстрів виробничого навчання «Протидія кібербулінгу або лайфхак, як користуватися Інтернетом безпечно» ; оформлено інформаційний бюлетень «День безпечного Інтернету»;