Небесна сотня – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Небесна сотня

Небесна сотня

З метою увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні, вшанування подвигу учасників Революції гідності та виховання в здобувачів освіти  почуття патріотизму і гордості за свою державу у нашому ліцеї  було проведено цикл заходів.

20 лютого учні вишукались на загальношкільну лінійку-реквієм. Відбулись виховні години «Пам’яті Героїв Небесної сотні», тематичний урок з історії України «Великі історії: Революція гідності».

21 лютого був проведений бібліотечний урок на якому здобувачам освіти ліцею презентували книгу « Нескорені сини Луганщини в боротьбі за незалежність України»

Війна, чорною, страшною хмарою увірвалася в наше життя, змусила здригнутися від горя, сліз та розпачу – анексований Російською Федерацією Крим, поруйнований Донбас, тисячі зруйнованих доль, загиблі та поранені – це та ціна, яку Україну зараз змушена платити за бажання бути цивілізованою європейською державою з гідним рівнем освіти та медицини, розвиненою економікою та достойними заробітними платами.

В горниці цієї боротьби народжуються нові Герої, які ціною власного життя та здоров’я захищають Україну, саме їм присвячена ця книга.  І сподіваємося про цих героїв ще буде написано багато книжок, зняті фільми, написані вірші та пісні.