«Моя професія – моє щасливе майбутне» – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

«Моя професія – моє щасливе майбутне»

«Моя професія – моє щасливе майбутне»

Щорічно перед практично всіма випускниками шкіл постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» та інші, що хвилюють не тільки дітей, а і їх батьків. 

Допомогти учням 8-11 класів м.Лисичанська,  які ще не мають досвіду роботи у виборі майбутньої професії, долучаються педагогічні працівники Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею.

Так 25 лютого був проведений тренінг «Моя професія – моє щасливе майбутне» для учнів 8 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Лисичанської міської ради Луганської області, та 26 лютого для учнів 11 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Лисичанської міської ради Луганської області.

Саме успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у вузі, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.

В цій ситуації актуально і гостро постає проблема конкретної допомоги молоді в професійному самовизначенні засобами професійної орієнтації. Тому профорієнтаційна робота, проведення тренінг для старших класів ЗЗСО буде продовжена.