Європейський День боротьби з торгівлею людьми – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський День боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища.

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина. Торгівля людьми відповідно до Кримінального кодексу України визнається злочином.

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.

Перегляд документального фільму «Життя на продаж», роль ведучої в якому виконала популярна

співачка Джамала, завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв фільм показує  страшні подробиці торгівлі людьми.

А також навчає молодь, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном.

Мета  – розповісти сучасній молоді про цю важливу соціальну проблему, заохотити молодих людей бути пильними при виїзді за кордон, а також навчити їх, що робити у випадку підозри щодо здійснення торгівлі людьми.

Посилання:

https://www.youtube.com/watch?v=3yGUs-F_4cE