День безпечного Інтернету – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх користувачів.

З роками Міжнародний день безпечного Інтернету став знаковою подією в календарі онлайн-безпеки, він відзначається у  150 країнах світу.

Інтернет – це потужний інструмент з величезними можливостями. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету – мобільні телефони, планшети, телевізори та багато інших портативних пристроїв.

В  Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцеї заступником директора з НВих.Р та соціальним педагогом  було проведено заняття з елементами тренінгу «День безпечного Інтернету». Під час заходу учні ознайомилися з основними правилами безпеки в мережі Інтернет, переглянули відео-ролики, провели гру «Переваги» та «Недоліки» Інтернету»

Вберегтись від загроз допоможе уважне ставлення до того, що і як ми робимо в мережі. Тому важливо підвищувати свою освіченість у питаннях безпеки.