Перше засідання Наглядової ради – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Перше засідання Наглядової ради

Перше засідання Наглядової ради

В рамках пілотного проєкту Програми ООН із відновлення та розбудови миру відбулося перше (установче) засідання Наглядової ради Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею.

До складу Наглядової ради, за ініціативою закладу, увійшли представники Лисичанського міського центру зайнятості , відділу молоді та спорту, відділу культури Лисичанської міської ЦВА , громадські діячі, роботодавці.

Основною метою діяльності Наглядової ради є сприяння вирішенню стратегічних завдань розвитку ліцею, ефективній взаємодії закладу освіти з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, роботодавцями, громадськими організаціями, юридичними та фізичними особами, залучення фінансових ресурсів для забезпечення діяльності ліцею з основних напрямів розвитку і здійснення контролю за їх використанням, а також здійснення громадського контролю за діяльністю закладу освіти.

На засіданні було прийнято Положення про Наглядову раду , Етичний кодекс та розглянута стратегія розвитку ліцею на 2020-2025рр., а також обговорювались теми та формат наступної зустрічі.