Всесвітній день доброти – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти

13 листопада відзначається Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Саме у цей день 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США.


Пізніше до руху приєдналися й інші країни.
Мета Всесвітнього Дня Доброти- озирнутися навколо себе, за межі своєї країни, культури, раси і усвідомити, що ми громадяни світу.

У свята за час його існування з’явилися свої традиції. В День Доброти, крім добрих посмішок і справ, прийнято дарувати знайомим і незнайомим людям квіти (наприклад, у Сінгапурі – маргаритки і гербери).

А спеціально для цього Дня французький художник Оріль (Aurele) створив символ – відкрите серце.Всесвітній день доброти насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу.

Творити добрі справи неймовірно легко, добро не вимірюється грошима, не вимагає багато часу і сил. Навіть просто добра усмішка незнайомій людині – вже здатна творити чудеса. Адже крім того, що добрі справи підвищують всім настрій, вони ще й як не можна краще впливають на самопочуття, підвищують життєвий тонус.
Згідно з твердженнями психологів і лікарів, люди, які щодня роблять добрі справи, краще почуваються фізично, відчувають своє життя більш гармонійним, володіють кращим імунітетом, а значить – вони менше хворіють і довше живуть.

Це підтверджено практичними дослідженнями – коли людина робить щось хороше іншим людям, у неї підвищується рівень лімфоцитів і розширюються судини – а значить, серце працює краще; мозок виробляє велику кількість ендорфінів (відомих як «гормони задоволення»), які мають заспокійливий ефект, нейтралізують дію стресу, полегшують депресію.

ДОБРОТА – це ласкаве, співчутливе, турботливе ставлення до людей.
ДОБРОТА – це усвідомлене бажання допомагати.
#Лисичанський торгово кулінарний ліцей та #Соціальна-Психологічна служба запрошує усіх приєднатися до цього доброго, чудового свята!
Адже це так просто – посміхніться перехожому; обійміть батьків або друга, подякуйте їм; зробіть комплімент; подаруйте квіти сусідці чи незнайомці; зателефонуйте друзям і скажіть їм, які вони чудові; переведіть бабусю через дорогу, але тільки ту, якій точно потрібно на іншу сторону; змайструйте годівницю для птахів; нагодуйте бездомне кошеня чи цуценя; поступіться чергою; напишіть позитивниій пост у соціальній мережі; скажіть слова підтримки тим, кому вони потрібні.… Все це займе мало часу і зусиль, але ефект буде колосальним. Адже з кожним таким, простим по суті, вчинком комусь стає краще, а значить – і більше доброти у світі. І важливо пам’ятати, що такими справами – проявами чуйності, симпатії, щедрості, дружелюбності, любові, благородства – ми вчимо робити добро і інших людей. І, звичайно ж, бажано творити добро безмежно і безкорисливо щодня, а не лише у Всесвітній день Доброти.

У будь-якому разі починати потрібно з себе, і тоді світ стане добрішим!

.