1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми

1 грудня 1988 року вперше прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Основна мета цього дня – звернути увагу суспільства до проблем ВІЛ/СНІДу, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-інфекції. Цей День став одним з найважливіших днів, пов’язаних з питаннями охорони здоров’я та однією з ключових можливостей підвищення інформованості серед молоді.

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблеми поширення СНІДу в Україні, 1 грудня  2021 року в ліцеї відбувся захід “ Життя без  СНІДу”. Організатори заходу запросили до ліцею психолога кабінету “Довіра” Єсенію Коваленко  для кваліфікованої та професійної бесіди з молоддю.

Під час бесіди були висвітлені факти про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі, методи захисту та толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Здобувачі освіти  активно обговорювали дану проблематику та підіймали актуальні для сучасної молоді питання.

Аби привернути більше уваги до проблеми та підтвердити, що учнівська молодь – свідома, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом ліцей запустив флешмоб «Не_Дамо_СНІДу_Шанс»