День Соборності України – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

День Соборності України

День Соборності України

#українські_свята


22 січня всіма українцями відзначається національне свято – День Соборності України. Саме у цей день, у далекому 1919 році возз’єдналися Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Респуліка. Офіційно ця подія святкується з 1999 року.Територіальна єдність України ще з давніх часів – дуже болюча тема, так як вороги завжди “роздирали” нашу Батьківщину на дві частини. Тепер це свято, як ніколи актуальне. Всього за сотні кілометрів від нас ведуться запеклі бої за єдність та свободу України.

21 січня всі здобувачі освіти об’єдналися, аби показати свою любов та підтримку до своєї рідної, єдиної країни. На загальноліцейній лінійці пройшов захід «Відкрий для себе України», під час якого кожна група розповідала про регіони України: звичаї, традиції, відомих людей та демонстрували майстер-класи з приготування традиційних українських справ. Фінальною крапкою у проведені заходу стали зимові спортивні змагання.

Здобувачі освіти ліцею впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.