День безпечного Інтернету – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету

#свята


08 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх користувачів. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн.

З роками Міжнародний день безпечного Інтернету став знаковою подією в календарі онлайн-безпеки, він відзначається у 150 країнах світу.

Інтернет – це потужний інструмент з величезними можливостями. Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу.  Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, телевізори та багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

В Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцеї до Дня безпечного Інтернету заступником директора з НВихР,  практичним психологом та соціальним педагогом оформлено інформаційний бюлетень «День безпечного Інтернету»; проведено в групах  заняття з елементами тренінгу «Кібербулінг або агресія в Інтернеті: способи розпізнання та захист»; «В житті є цінним кожне слово. В житті цінуймо кожну мить». Під час занять здобувачі освіти  ознайомилися з основними правилами безпеки в мережі Інтернет.

Запрошуємо всіх здобувачів освіти пройти веб-квест «Безпечний Інтернет». Участь у квесті допоможе усвідомити всі переваги та недоліки використання Всесвітньої мережі.

https://vseosvita.ua/webquest/start?id=4567&id_user=311817&hash=8e8c7bac

Вберегтись від кіберзагроз допоможе уважне ставлення до того, що і як ми робимо в мережі. Тому дуже важливо підвищувати свою освіченість у питаннях безпеки і користування інформаційними технологіями.

Психологічну допомогу та підтримку можна отримати за номерами телефонів або Чат-бот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, куди звертатись за допомогою.