Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО

#страви


Українську традиційну національну страву борщ включили до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, яка потребує термінової охорони.

Сьогодні, 1 липня, на позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини елементу Культура приготування українського борщу внесено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Комітет визнав універсальну цінність українського борщу та його значення для світової культури. Наразі культура приготування української національної страви перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Включення Культури приготування українського борщу — це не лише важливий крок для збереження ідентичності нашої української нації, багатої на культурні традиції та звичаї, а й надзвичайна підтримка всім українцям, які зараз захищають нашу землю від російських загарбників, йдеться у повідомленні Українського представництва у комітеті ЮНЕСКО.