МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

#свята


Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії хоча б на 24 години. Невід’ємною процедурою початку святкових заходів у всьому світі служить символічний «Дзвін миру». Цей дзвін був відлитий з монет, які зібрали діти з 60 країн світу. Напис на Дзвоні свідчить: «Хай живе загальний мир у всьому світі».  У рамках церемонії, яка триває приблизно 15 хвилин, обов’язково є хвилина мовчання в пам’ять про тих, хто загинув у військових конфліктах.

День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наш заклад освіти.

З нагоди Міжнародного Дня миру відбувся загальноліцейний захід «Усі ми прагнемо Миру!». Здобувачі освіти, педагогічні працівники були активними учасниками таких вправ: «Я – зірка», «Он-лайн – хрестоматія Миру», де кожен на паперових голубах висловив свою думку « За яких умов, у світі назавжди запанує мир?», аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага.

Цей день закликає мільйони людей до глобального припинення вогню, відмови від насильства, а також кожного з нас зробити щось заради миру. Нехай усі ми навчимося розуміти і поважати одне – одного та жити в злагоді заради збереження миру на всій Землі!