Посмішка — це поцілунок душі… – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Посмішка — це поцілунок душі…

Посмішка — це поцілунок душі…

#Соціальний педагог #Практичний психолог


В першу жовтневу п’ятницю відзначається – Всесвітній день посмішки.  Цього року він припадає на 7 жовтня.

Дякувати за такий приємний день ми зобов’язані талановитому художнику Гарві Беллу, до якого в 1963 році звернулися представники страхової компанії «State Mutual Life Assurance Company of America» з проханням придумати логотип. Художник запропонував розробку, яка припала їм до душі, і добре знайома зараз кожному з нас – смайлик. Цей малюнок став популярним в одну мить як в самій компанії, так і по всьому світу.

А  ви знали, що? Цікаві факти про посмішку:

Посмішка покращує стан імунітету! Організм розслаблюється, а нервова система заспокоюється.

Посмішка позбавляє від стресу та депресії, адже коли ви посміхаєтеся, ваш організм насичується гормонами щастя.

Посмішка універсальна! В якій би країні ви не посміхнулися, вас зрозуміють правильно!

Посмішка допоможе досягти і кар’єрних висот. Дослідженнями визнано, що цей простий жест допомагає швидше встановити контакт.

Красива посмішка – інтригує, скромна – розчулює, добра – тішить, щаслива – зачаровує, щира – надихає.


6 жовтня 2022 р.  соціально-психологічною службою ліцею було проведено годину спілкування «Посмішка — це поцілунок душі…» до Всесвітнього дня посмішки.

А чи знали ви, що є 18 типів посмішок? А що щира посмішка триває лише 4 секунди? Здобувачам освіти розповіли багато цікавих фактів про посмішку, провели такі вправи «Дошка добрих побажань», «Спробуй вгадати» та інші, заняття пройшло у невимушеній атмосфері.


Тож, 7 жовтня – це саме той час, коли варто поділитися посмішкою з рідними, друзями, товаришами, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємніше. Спробуйте! Посмішка творить дива! А тому посміхайтеся!