З днем кухаря! – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

З днем кухаря!

З днем кухаря!

#свята


Вперше день кухаря заснувала Всесвітня асоціація кухарів (WACS) в 2004 році. Це свято необхідне, щоб віддати почесті чоловікам і жінкам, які присвятили своє життя кулінарному мистецтву. 

День кухаря в Україні – історія торжества

У 1995 році чинний президент України Леонід Кучма заснував свято – День працівників харчової промисловості. Відзначається воно у третю неділю жовтня, відзначають свято ті, хто має відношення не тільки до приготування, а й до виробництва харчових продуктів.

День кухаря трохи про інше, його дата фіксована – 20 жовтня. У цей день по всьому світу проводяться семінари та конференції, на яких кулінари діляться досвідом і представляють колегам гастрономічні новинки. У багатьох ресторанах влаштовують різні акції, приурочені до свята. Знамениті кухарі проводять майстер-класи для тих, хто бажає вдосконалити свої навички в приготуванні страв.

В цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх кухарів і кулінарів!

Вітаємо усіх кухарів, майстрів своєї кухарської справи, людей, які творять кулінарні шедеври, справжніх художників гастрономії! Бажаємо успіху біля плити, нехай з кожним днем в ваших золотих руках народжуються все нові і нові смачні рецепти. Бажаємо вам завжди творчого натхнення і відмінного настрою, який неодмінно стане кращою приправою до ваших страв.