Радіодиктант національної єдності 2022 – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Радіодиктант національної єдності 2022

Радіодиктант національної єдності 2022

#спецпроєкти


Шановні колеги та здобувачі освіти,  запрошуємо долучитися до написання радіодиктанту з української мови!

У День української писемності та мови до найбільшого україномовного флешмобу традиційно приєднаються мільйони українців по всьому світу.

“Цьогорічний Радіодиктант — це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту кожен може долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для нас усіх час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об’єднує всіх нас”, — зазначив Дмитро Хоркін.

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. До методичної роботи над Радіодиктантом вже традиційно долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Написання радіодиктанту-2022 адаптували до умов воєнного часу. У різних країнах облаштують студії для написання диктанту для українських біженців та українців, які живуть за кордоном.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку “Дія”.