Година психолога/соціального педагога on-line – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Година психолога/соціального педагога on-line

Година психолога/соціального педагога on-line

#Соціальний педагог #Практичний психолог


12 травня в закладі освіти було проведено годину психолога/соціального педагога в режимі on-line на платформі Zoom на тему: Цікава психологія. Гімнастика для мозку важлива для здоров’я людини .

Здоров’я  мозку – важлива складова загального стану здоров’я людини. Саме мозок забезпечує нашу здатність спілкуватися, ухвалювати рішення, розв’язувати питання. Мозок один із найцінніших органів у людському тілі.

Щоб тримати м’язи в тонусі, ми здійснюємо ранкові пробіжки, виконуємо фізичні вправи, старанно працюємо у фітнес-центрі. Щоб мати красивою шкіру, користуємося кремами. Але хіба мозок менше потребує догляду, ніж тіло?

Постійні стреси, недосипання, «підбадьорення» філіжанкою кави – наш мозок це не прощає, відповідаючи поганою пам’яттю, слабкою увагою, нездатністю зосередитися на чомусь довше 10 хвилин. На щастя, є вправи, які тренують наш мозок. Вправи необхідно виконувати щодня, знайшовши 20–25 хвилин на день. Вони стануть у пригоді для маленьких перерв під час заняття, або для налаштування на роботу перед заняттям, або просто як гра у вільну хвилину.

Під час заняття здобувачі освіти познайомилися з незвичайними вправами, які допомагають тренувати мозок, розвивають логічне мислення та просторову уяву, кмітливість та уважність, пам’ять та спостережливість.  Заняття пройшло активно  та пізнавально.

Звичайно, людині треба працювати все життя. Тренуйте свій мозок!