«Як захистити ментальне здоров’я» – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

«Як захистити ментальне здоров’я»

«Як захистити ментальне здоров’я»

#Соціальний педагог #Практичний психолог

Що потрібно кожній людині – сьогодні, завтра, завжди?! Що ми не цінуємо, маючи його, та жалкуємо, коли загубимо? Відповідь одна – здоров’я. Коли людина хворіє, вона без роздумів відправляється до лікаря. Проте, коли йдеться про психічне здоров’я, багатьом властиво не зважати, соромитися таких проблем.
Турбуватися про своє ментальне здоров’я так само важливо, як і про фізичне! Ми не здатні уникнути стресу, але захистити ментальне здоров’я можна. Так само, як імунітет допомагає організму опиратися захворюванням, є особливості психіки, які допомагають людині протистояти дії стресу.

26 травня в закладі освіти було проведено заняття з елементами тренінгу для педагогічних працівників в режимі on-line на платформі Zoom на тему: «Як захистити ментальне здоров’я », під час заняття подискутували над тим, що таке ментальне здоров’я, ознайомились з техніками піклування про себе, виконали вправи « Повітряна кулька», «Долонька», «П’ятірка», «Розслаблене дихання», по практикували методи релаксації. Заняття пройшло активно та пізнавально.Сьогодні ментальне здоров’я є надважливою складовою життя людини!