З Днем захисника та захисниць України! – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

З Днем захисника та захисниць України!

З Днем захисника та захисниць України!

#українські_свята #день_пам’яті


У неділю, 1 жовтня, українці вперше в нову дату відзначають День захисників і захисниць.

Для українців ця дата – можливість вшанувати воїнів, які захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини. Цього дня заведено згадувати не лише героїв сьогодення, які щодня боронять кордони нашої держави від країни-агресора, але й ветеранів Другої світової війни, наших предків козаків, які виборювали право на незалежність.

Прийміть щирі вітання від нашого колективу та здобувачів освіти!

Шановні наші захисники та захисниці! Бажаємо сил, терпіння та дякуємо Вам за можливість жити на своїй землі! Дякуємо Вам за те, що Ви нас оберігаєте! Цінуємо Вас та пам’ятатимемо завжди.

Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

Поки є герої, що захищають мирне майбутне наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Молимось за Вас, воїни України!


У цей день також справляють День Українського Козацтва. Тож офіційне свято, засноване у 2014 році, охоплює вшанування не лише сучасних захисників, а й тих воїнів, які поклали своє життя за Батьківщину ще у минулі століття.