Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки

Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки

#корисна_інформація #кіберзахист


Щорічно в жовтні в Європі та США під час «кібермісяця», до відзначення якого минулого року приєдналась Україна, відповідні агенції різних країн реалізують інформаційно-просвітницькі кампанії щодо необхідності дотримуватися правил кібергігієни та інвестицій у кіберзахист на різних рівнях.

31 жовтня 2023 року Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провів всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки для учнів та студентів закладів освіти України.

Мета уроку — пояснити виклики, які стоять перед українцями, на прикладі кібератак з боку росії та сформувати компетенції кібергігієни. Достатній рівень розуміння правил кібергігієни учнями і усвідомлення небезпеки, яку становить росія під час першої у світі кібервійни, що триває в Україні, дозволить підвищити рівень кібербезпеки усієї країни та, в перспективі, зменшити шкідливий вплив кібератак на кожного українця.

Під час уроку були висвітлені наступні питання:

– як атакують хакери, зокрема і російські, та яким чином можуть використати молодь для досягнення своїх цілей;

– як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз;

– чому кібергігієна – важлива.

Здобувачі освіти Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки, як користуватися Інтернетом безпечно.

Будьте обережними!