Міжнародний День толерантності – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Міжнародний День толерантності

Міжнародний День толерантності

#Соціальний педагог #міжнародні свята


16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний День толерантності.

Саме цього дня у 1995 році ухвалили Декларацію принципів терпимості та рішенням ЮНЕСКО запроваджено це свято. В Декларації йдеться про рівність усіх людей. Ці принципи записані у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації.

У цей день як ніколи актуальним є гасло: «Усі різні ‒ усі рівні», яке вже давно стало символом толерантності та шанування різноманіття.

Що таке толерантність?

У перекладі з латинської «tolerance» означає «терпіння». Толерантність ‒ це готовність прийняти інших такими, якими вони є, і взаємодіяти з ними на засадах згоди й порозуміння.

З нагоди Міжнародного Дня толерантності пропонуємо Вам:

  • переглянути відео, присвячене толерантному ставленню один до одного:

Посилання:  https://youtu.be/CRJJY6sX4Sk

  • виконати вправу «Зроби правильний вибір…»

Посилання: https://learningapps.org/display?v=py9fkppht23

16  листопада в закладі освіти було проведено годину спілкування з елементами тренінгу  on-line (платформа  Zoom) на тему: «Толерантність до себе та інших» зі здобувачами освіти.

Під час години спілкування здобувачі освіти ознайомилися з поняттям «толерантність», «риси толерантної особистості», правилами толерантності, звернули увагу «Як виховувати в собі толерантне ставлення до інших»,  виконали вправи: «Вправа-налаштування «Банка», «Бінго», «Килим думок»,  «Зроби правильний вибір…».

Ми не зможемо відразу зробити толерантними ні свою поведінку, ні поведінку інших людей, однак маленький крок у цьому напрямку є дуже важливим.

Поважайте один одного, будьте толерантними!


Годину спілкування провела соціальний педагог ліцею.