Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми

Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми

#стопнасильству #здоров’я


Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми, який започатковано у 1988 році.

Основна мета цього дня – звернути увагу суспільства до проблем ВІЛ/СНІДу, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-інфекції. Цей день – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

1 грудня – це день солідарності і виявляння толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, а також прихильності до формування здорового способу життя, як важливого життєвого орієнтира для кожного громадянина.

У цей день в усьому світі відбуваються різноманітні соціальні акції, марафони спрямовані на інформування про небезпеку хвороби, шляхи її поширення, симптоми, особливості лікування.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми в закладі освіти соціальним педагогом було проведено просвітницько-профілактичний захід в режимі online  на платформі Zoom на тему: «Подумай про СНІД – обирай життя!»   зі здобувачами освіти.

Під час заходу були висвітлені факти про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі, методи захисту та толерантне ставлення до всіх людей без виключень.


До Всесвітнього дня боротьби із СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми пропонуємо:

– online- гра «Визнач свій рівень обізнаності щодо ВІЛ/СНІДу»

Посилання: https://learningapps.org/display?v=pxbzx3oen23

– соціальний відеоролик «Коротко про головне. Скажи СНІДу «ні».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=qUgv3L9raWU

Бажаємо всім здоров’я! Бережіть себе та своїх рідних!