Міжнародний день боротьби за права жінок – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Міжнародний день боротьби за права жінок

Міжнародний день боротьби за права жінок

#міжнародні свята


8 березня для когось Міжнародний день боротьби за права жінок, для декого — свято весни та краси. Але в будь якому разі це свято для представниць прекрасної статі різного віку та різної соціальної наближеності: жінки, мами, бабусі, дочки, сестри, вчительки, колеги.

Сьогодні ми вшановуємо не тільки весняне свято, а й важливий день, коли ми визнаємо вагу та значення прав жінок у сучасному суспільстві. Це свято символізує боротьбу за рівність, солідарність та повагу до кожної жінки навколо нас.

Бажаємо вам, наші шановні вчителі, здобувачі освіти бути завжди чуйними та толерантними, розуміти й підтримувати один одного, незалежно від статі чи гендерної приналежності. Нехай ваша майбутня дорога буде наповнена перемогами, реалізацією мрій та відкриттями нових можливостей.

Пам’ятайте, що ваша роль у формуванні справедливого та гуманного світу є надзвичайно важливою. Нехай ваша участь у цій боротьбі завжди буде активною та впливовою.

Відео створено в рамках проєкту «Сама собі ціль», у партнерстві Projector Foundation та ГО «Дівчата» за підтримки «Освіторії» та проєкту «Не дрібниці».

З Міжнародним жіночим днем та Міжнародним днем боротьби за права жінок! Нехай кожен ваш крок принесе більше світла, тепла та рівності у нашому світі!