«Щастя – запорука психічного здоров’я» – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

«Щастя – запорука психічного здоров’я»

«Щастя – запорука психічного здоров’я»

#міжнародні свята #Соціальний педагог


20 березня у світі святкують День щастя – почуття, без якого неможливо уявити свого життя. Бути щасливим — мрія кожного. Усі прагнуть перебувати у цьому дивовижному стані всебічного задоволення. Враховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства,у 2012 році ООН своєю резолюцією  проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є спільним почуттям для всіх людей нашої планети. Таку дату обрали не випадково: 20 березня – день весняного рівнодення. Практично в усьому світі день дорівнює ночі, що є символом рівності усіх жителів планети, вважають в ООН.

«Щастя – запорука психічного здоров’я», під такою назвою було проведено годину спілкування on-line (платформа  Zoom).

Здобувачі освіти висловили свої думки щодо понять «щастя», «щаслива людина», виконали вправи «Моє уявлення про щастя», «Посмішка»,«Скарбниця мудрості», з’ясували як пояснюють слово «щастя» словники, переглянули відеофільм «Як стати щасливим за 180 секунд».  Відбулася цікава дискусія про те, що кожному з нас потрібно для щастя.

Щастя, як  успіх, як совість –  живе в кожному з нас. Просто треба дозволити собі бути щасливим. Радійте кожному дню, кожній хвилині спілкування з рідними, друзями, кожній можливості чомусь навчатись, чогось досягати.


Пам’ятайте, щастя приходить до щасливих людей!