Фестиваль кар’єри
#спецпроєкти
25 травня в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи та соціальний педагог ліцею відвідали панельну дискусію “Твоя кар’єра починається з профорієнтації: що буде з відбудовою без людей у професіях?”, яка проходила в межах Фестивалю кар’єри, на території ВДНГ у м. Києві. Захід був організований Фундацією Катерини Осадчої та став платформою для обговорення важливості профорієнтації у формуванні майбутнього молоді та відновленні країни.
У дискусії виступили провідні експерти з освіти, економіки та бізнесу:
Тетяна Бережна — заступниця міністра економіки України
Дмитро Завгородній — заступник міністра освіти і науки України з питань цифровізації;
Любов Українець — HR-директорка мережі «Сільпо»;
Богдан Зеленський — заступник генерального директора компанії «Агросем»;
Валентина Полторак — менеджерка швейцарсько-українського проєкту DECIDE;
Катерина Осадча — засновниця Фундації.
Тематика обговорення — як за допомогою профорієнтації створити для молоді можливості реалізувати себе саме в Україні. Акцент зроблено на важливості партнерства між державою, освітніми закладами та бізнесом задля розвитку людського капіталу.
У рамках Фестивалю кар’єри педагоги долучилися до наступних тематичних сесій:
- “Обираю себе, а не професію: нова парадигма профорієнтації” (Ліко-школа);
- “Твій цифровий слід: HR уже загуглив тебе!” (PLS Logistics);
- Воркшоп “У чому твоя суперсила?Як планувати своє майбутнє, визначати сильні сторони й використовувати ці знання для розвитку кар’єри ” (Work.ua)
Щиро дякуємо організаторам фестивалю за можливість стати частиною сучасного освітнього простору!