Тренінг “Моя професія – моє щасливе майбутнє” – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Тренінг “Моя професія – моє щасливе майбутнє”

Тренінг “Моя професія – моє щасливе майбутнє”

 

З 12 грудня по 13 грудня 2019 року педагогічні представники Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею – заступник директора з НВихР Крупеніна К.В., практичний психолог Кочина В.А., соціальний педагог Михайська Н.В., майстри виробничого навчання Панькіна О.О., Паршина І.І., Барсукова Т.В. та Медведєва О.В. провели профорієнтаційні тренінги в закладах освіти м. Лисичанська, а саме в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 9 для учнів 8-9 класу, в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №18 для учнів 9 класу, а також для учнів 9-х класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №8  щодо популяризації робітничих професій.

Вибір професії для кожної людини – один із найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті. Правильно зроблений крок – це початок шляху до успіху, до самореалізації і благополуччя в майбутньому.

Учні закладів освіти із зацікавленістю приймали участь  в тренінгу , під час вправ відкривали для себе світ робітничих професій, аналізували актуальні потреби ринку праці, були активними учасниками майстер-класу з професії «Кондитер», «Кравець».