Гордість та пошана – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Гордість та пошана

Гордість та пошана

«Внесок кожного важливий для перемоги»

24 лютого всіх українців пробудила війна. Повномасштабний напад Російської Федерації на нашу країну не зламав нас, а об’єднав, запалив український дух. Багато людей стали волонтерами, вступили до ЗСУ та тероборони. І наші колишні здобувачі освіти, випускники також проявили цей незламний дух.

Богачов Денис, Грошонков Іван, Кепко Микита, вступили до лав Збройних Сил України, а саме в окремий рід Десантно-штурмових військ.

“Не байдужі серцем, не черстві душею”, саме так можна охарактеризувати учнів Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею, які не байдужі до долі своєї країни, відчайдушно відстоюють незалежність та територіальну цілістність України!!! Рішучі, сильні, сміливі, хоробрі, відважні.


Волонтер – це покликання

Жердецький Анзор выпускник 2019 року. Ще на початку війни він долучився до Червого Хреста та одразу став допомагати тим, хто цього потребував, а наразі волонтерить для всієї країни. Допомагає військовим та переселенцям, звичайним людям, які вимушені були покинути рідний дім, не зважаючи на виснаження та втому, не очікуючи якоїсь винагороди чи схвалення.

Дякуємо за безкорисливу працю, за бажання творити добро та змінювати світ на краще!

З метою гідного відзначення подвигу Захисників і Захисниць України та навиконання Стратегії національно патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 р. №286, Мінветеранів впроваджує загальнодержавний проєкт «Місце шани та вдячності».

Пам’ятайте, що кожен з нас здобуває Україні славу на своєму фронті. Поширюйте історії про учнів, студентів і науковців, які наближають перемогу, додаючи до публікацій хештег #на_своєму_місці.