З Днем Державного Прапора України – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

З Днем Державного Прапора України

З Днем Державного Прапора України

#українські_свята


Напередодні Дня Незалежності нашої держави ми вшановуємо один з трьох її символів – Державний Прапор України. Його дві смуги синього та жовтого кольорів вже майже 31 рік об’єднують українців у будь-якому куточку світу в сильну та вільну націю.

Державний Прапор – це не просто стяг. Це символ єднання і можливість продемонструвати, ким ти є, звідки ти і наскільки пишаєшся своєю країною.

Можливість мати власний Прапор і власну Державу століттями була мрією для всіх українців, за яку боролися, жертвували собою та всім, що мали. І сьогодні цей національний символ викликає в наших серцях гордість, глибоку повагу до тих, хто залишився на сторінках історії боротьби за українську державність, та надію, що ми будемо їхніми гідними нащадками.

Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей вітає всіх із Днем Державного Прапора України і бажає сил та натхнення, мужності й віри в наш перемогу та світле майбутнє нашої країни. Нехай небо над Україною знову буде мирним та ясним. Зі святом!

Український прапорсьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни. Багато країн світу, видатні люди, зарубіжні зірки підіймають наш прапор, щоб підтримати Україну в цей важкий час. Велика шана та подяка усім!