#International Thank You Day – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

#International Thank You Day

#International Thank You Day

#Соціальний педагог #Практичний психолог


11 січня можна без перебільшення назвати однією з найбільш “ввічливих” дат у році – сьогодні відзначається Міжнародний день «ДЯКУЮ». Запровадили це цікаве свято в 2008 році за ініціативою ЮНЕСКО та ООН.

Звичайне слово, яке складається з п’яти літер, має велику силу, адже дякуючи комусь, ви позитивно впливаєте і на адресата і на себе. Слова подяки можуть навіть лікувати, авжеж психологічно. Психологи упевнені, що висловлення подяки – це словесні “пестощі” і вони здатні заспокоїти і зігріти своєю теплотою. Головне, аби “дякую” йшло від чистого серця.

Тож, 11 січня – це саме той час, коли варто подякувати всім, хто робить для нас добро. Не соромтеся казати слова подяки тим, хто є поруч із вами та тим, хто вам небайдужий. Чим частіше ви будете дякувати, тим більш вільно і щиро буде звучати ваше «дякую».

10 січня в закладі освіти було проведено годину спілкування on-line (платформа  Zoom) на тему: «Що щиріше людина дякує іншим, то більше добра примножує сама собі» зі здобувачами освіти.

Під час години спілкування учні познайомилися з ситуаціями, коли варто казати «Дякую», розглянули цікаві факти про слово «дякую», виконали ввічливий тест «Як сказати “дякую” мовами народів світу», вправи  «Чарівне слово «Дякую». Кілька порад….», «А ви сказали «ДЯКУЮ»?» та інше.

Годину спілкування провела соціальний педагог ліцею.