Година психолога/соціального педагога on-line – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Година психолога/соціального педагога on-line

Година психолога/соціального педагога on-line

#Соціальний педагог #Практичний психолог


03 травня в закладі освіти було проведено годину психолога/соціального педагога в режимі on-line на платформі Zoom на тему: «Стійкість для стійких. Що робити? Як повернути собі спокій» зі здобувачами освіти.

Ми часто зіштовхуємося зі стресовими ситуаціями.  Відчуваємо страх, занепокоєння – і це природня реакція. У цей момент активізується ділянка мозку, яка відповідає за захист. Організм починає виділяти гормони стресу, які посилають енергію збудження, щоб людина могла втекти від небезпеки чи боротися з нею.

Небезпека минає, але накопичена енергія нікуди не дівається і потребує вивільнення. Так можна відчувати тремтіння, озноб, і навіть розплакатись.   Найкраще, що можна зробити для себе в цей момент – це допомогти тілу позбавитись напруження.

Під час заняття здобувачі освіти виконали вправи «Свічка», «Сніговик», «Лимон», «Smile», «Ромашка», «Багаж щастя», техніка “5-4-3-2-1 почуття”, познайомилися зі способами  що допомагають заспокоїтися, знизити рівень тривоги, внутрішнього напруження та покращити психоемоційний стан.

Заняття пройшло активно  та пізнавально.