День безпечного Інтернету – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету

#Соціальний педагог #міжнародні свята


6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх користувачів.

День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

В Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцеї в цей день було проведено інформаційний дайджест «Безпечний Інтернет: як захистити себе в інформаційному просторі». Під час заходу здобувачі освіти дізналися про правила безпеки користування мережі Інтернет, про правила безпеки в соціальних мережах, чат-каналах, про те, як уберегти себе від неприємностей, які можуть трапитися в online просторі, обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.  Виконали вправи «Діяльність в мережі Інтернет», «Спам. Фішинг. Фейк», «Цифрова дієта», пройшли гру «Вижити в Інтернеті – місія (не) здійснена». Захід пройшов інформативно та пізнавально.

Будьте обережні! Пам‘ятайте про правила безпеки в Інтернеті!


 Захід  провела соціальний педагог ліцею.