День кондитера – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

День кондитера

День кондитера

#професійні свята

“Є в світі п’ять мистецтв, і найвеличніше з них – кондитерська справа”

Марі-Антуан Карем

3 травня в Україні відзначається День кондитера, вітаємо всіх представників цієї професії зі святом.  Святом винахідників солодких історій, адже вправні руки кондитерів створюють справжні шедеври.  Кондитери – не просто фахівці, які тішать смаколиками, а справжні митці, і вже давно довели, що їхня робота порівнюється з творами художника та архітектора.

З нагоди святкування Дня кондитера в закладі освіти проведено тематичний захід «Кондитери – майстри гарного настрою». Під час заходу здобувачі освіти дізнались багато цікавих фактів про історію кондитерської справи: « Як з’явилися перші солодощі?», « Звідки прийшла мода на випікання тортів з фактурною мастикою?», « Який десерт найкорисніший?».  Прийняли участь в оn-line вікторині «Що ви знаєте про десерти?». Вікторина складалась з таких завдань: «Питання-Відповідь», «Прихований смак», філворд «Традиційні українські смаколики», «Хоч вір – хоч перевір», інтерактивне завдання «Кодові слова».

Щорічно в день кондитера в багатьох країнах світу маестро проводять кулінарні майстер-класи, проходять дегустації солодощів і виставки цукерок. Наш ліцей не став виключенням, під час заходу майстри виробничого навчання презентували навчальні та мотиваційні  майстер-класи: приготування десерту «Тірамісу», підготувала та провела майстер в\н Барсукова Т.В. та приготування десерту  «Шоколадний трайфл з ягідним конфітюром та кремом», підготувала та провела майстер в\н Метеліця Є.В.

Здобувачі освіти, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер» та «Кухар» продемонстрували майстер-класи з приготування десертів “Десерти, які найкраще готувати влітку”.

Проведений тематичний захід сприяв підвищенню інтересу здобувачів освіти до навчання та усвідомлення ними важливості професії.

Професія кондитера  надзвичайна – творча і водночас дуже відповідальна, важка і неймовірно цікава.


«Лише закохана у свою справу людина може досягти найбільших вершин і здійснити всі мрії!