Профорієнтаційний оnline – захід – Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Профорієнтаційний оnline – захід

Профорієнтаційний оnline – захід

#вступ2024


Ви ще маєте сумніви щодо обрання професії після закінчення школи? Вступайте до закладу професійної освіти, здобувайте робітничі професії та підвищуйте свою кваліфікацію!

Вибір професії – один з найбільш важливих в житті.  Якщо вдало підібрали майбутній шлях – інтерес до професії буде рухати вперед протягом усього життя, стимулюватиме на нові ідеї та звершення. Тому рішення про вибір спеціальності має бути зваженим і повністю усвідомленим.

07 травня, 08 травня  заступником директора з НВихР та соціальним педагогом Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею у рамках профорієнтаційної роботи було проведено профорієнтаційний  оnline – захід “#Визначайся#Обирай#Вступай”.

Зустріч відбулася з учнями 9 класу Гімназії №3, №1 м. Рубіжного. Під час зустрічі учні ознайомились із закладом освіти, отримали інформацію про професію «Соціальний робітник. Адміністратор», закріпили знання щодо вміння вибору професії;  дізналися, які професії є актуальними на ринку праці; отримали відповіді на свої питання.

Навчання в закладі безкоштовне. Здобувачі професійної освіти отримують стипендію та оплату під час проходження виробничої практики. По закінченні навчання випускникам гарантоване працевлаштування.


Вступай до профтеху!

Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей чекає Вас!!!

Щиро вдячні адміністрації закладів загальної середньої освіти за допомогу в проведенні профорієнтаційної роботи.